תפריט צד שירותים:

תיקון ניאגרה סמויה - תכלת המים

נתקלתם בבעיה עם הניאגרה ? התקשרו לדרור ותקבלו מענה מיידי! – 0506555003 –  אין צורך לשבור את הקירות כל כך מהר – את רוב התקלות בניאגרות אפשר לפתור יחסית בקלות ובלי צורך בהריסת הקיר.

הרבה מאוד אנשי מקצוע ממהרים להגיד ללקוחות שיש צורך בביצוע הריסות מסביב לניאגרה, ברוב המקרים אותם בעלי המקצוע הם לא אמינים ומקצועיים, כיום מיכלי ההדחה הסמויים אשר נמכרים בישראל הם באיכות הגבוהה ביותר ועוברים בקרת איכות גם במפעלים בחו”ל, בניגוד לפעם, כיום ניתן לבצע ברוב המקרים תיקון ניאגרה ללא שבירת קירות.

תיקון ניאגרות סמויות ללא שבירת קירות עם תכלת המים – בחירה חכמה.

חברת תכלת המים הנה מובילה את תחום מיכלי ההדחה, הניאגרות הסמויות, חלקי חילוף ואביזרים נלווים יוקרתיים.

החברה מעניקה שירותי התקנה ותיקון מערכות מים, בדגש על שימוש בשיטות מובילות וטכנולוגיות חדשניות.

האג’נדה של החברה היא להעניק שירות מקצועי ואדיב לכל לקוח בטווח זמן קצר, כמו גם לספק עבודה בגימור מקצועי ללא פשרות.

אנשי המקצוע שלנו נבחרו “בפינצטה” על מנת לאפשר את רמת השירות הגבוהה ביותר – ניתן לעשות תיקון ניאגרה סמויה ללא הריסת קירות לאחר שאנשי המקצוע שלנו ייתנו את חוות הדעת שלהם, בכל המקרים בהם ניתן לעשות תיקון ניאגרות סמויות ללא שבירת קירות התוצאה יוצאת לא פחות מאשר מושלמת.

מה הוא היתרון של תיקון ניאגרה ללא הריסת קירות ?

רגע לפני ששוברים את הקירות, הורסים את  חדר הרחצה ונכנסים להוצאות כספיות גבוהות, עליכם לדעת שאפשר אחרת.

אסלה נוזלת או דולפת היא דבר המוכר לנו משגרת היום יום, אך במקרה של אסלה תלויה ייתכן כי החלפת אטם לפעמון הראשי של מיכל ההדחה הנסתר יוכל יפתור את נזילת מים מהאסלה.

הנזילה יכולה לקרות בשל כמה סיבות: צינור מילוי מים למצוף מיכל ההדחה שלא מנתק את המים, המנגנון של מיכל ההדחה סמוי קיבל בלאי טבעי, ייתכן כי הוא אינו מתיישב במקומו עד הסוף ולכן הנזילה נגרמת וייתכן כי אטם פעמון יתיישן.

צרו קשר לקבלת מידע נוסף על תיקון ניאגרות סמויות ללא שבירת קיר

יש לכם שאלות נוספות על תיקון ניאגריה סמויה ללא הריסת קיר או תיקון נזילה באסלה תלויה ? צרו קשר כבר עכשיו לקבלת פרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות.

תיקון ניאגרות סמויות
היחידים בשוק הישראלי שנותנים שנת אחריות לתיקון מיכל סמוי על ידנו, לפתיחת קריאת שירות לחצו כאן
לפתיחת קריאת שירות 24/7