אודות

כשמדובר בתיקון ניאגרה סמויה מדובר בתכלת המים

חברת תכלת המים מובילה את תחום הניאגרות, מיכלי הדחה סמויים ואינטרפוצים ושמה לעצמה מטרות ברורות – לחדש, להוביל ולהביא משב רוח מרענן לתחום.

החברה הוקמה בשנת 2013 על ידי דרור בן מויאל, המביא עמו ניסיון של למעלה מעשור בתחום, ומאמין כי שירות טוב מתחיל בכימיה טובה, שקיפות מול הלקוח וגימור מושלם.

החברה מעניקה כיום מגוון שירותים בתחום הניאגרות ומיכלים סמויים כגון תיקון והתקנה בבית הלקוח, כמו גם מספקת מגוון חלקי חילוף ואביזרים משלימים של המותגים הגדולים בעולם.

החברה הנה מוסמכת מטעם יבואנים ומותגים לבצע תיקנים מורכבים ועובדיה עוברים מפעם לפעם הסמכות והדרכות מקצועיות בארץ ובעולם.

בחלוף השנים החברה ביצעה מגוון פרויקטים מורכבים וטיפלה בתקלות מורכבות על ידי מתן פתרונות יצירתיים עבור בתי יוקרה, חברות קבלניות, משרדים, גופים ציבורים ומוסדות.

החברה פונה לסקטור הפרטי והעסקי כאחד ומספקת שירות אישי ומקצועי עבור אדריכלים, מעצבי פנים ויזמים, במטרה לאפשר להם להכניס לחללים חדשנות בלתי מתפשרת ברמת גימור גבוהה מהסטנדרט.

צוות החברה מונה קשת בעלי מקצוע מיומנים בתחומם אשר זמינים להעניק שירות אישי לכל לקוח, החל מתיקון ניאגרות סמויות ללא שבירת קירות, דרך התקנת ניאגרות ואסלות של מותגי על וכלה ביבוא אביזרים והתקנתם ברמת גימור מושלמת.

כל זאת נעשה בליווי אישי ומקצועי על ידי צוות החברה, במטרה להקנות לכל לקוח את האינטימיות המתבקשת וכמובן נוחות בשגרת היום-יום.

מחפשים מקצוען מיכל הדחה סמוי? ניאגרה סמויה? חייגו 03-6033769,נייד 050-6555003