ייצור וחידוש ברזים

ייצור ברזים,חידוש ברזים,חלקי חילוף לברזים,רוזטות לברזים.

בחירת ברזים לבית נעשית על פי מספר קריטריונים על-פי ייעודם ברזים לחדר האמבטיה, למטבח או לחדר שירותים.

חשיבות רבה ניתנת לאופן עיצובם ורמת הפרקטיות שלהם. חברות שונות מייצרות קולקציות של ברזים בעלי קו עיצובי זהה המתאימים למגוון שימושים. הברזים מיוצרים כיום באמצעות טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות ומשולבים בהם גימיקים מבחינת קוויי העיצוב.

כמו למשל ברז בעל נורות LED המשנה את צבעה לפי טמפרטורת המים, או חיישנים שונים אשר מפעילים את הברז באופן אוטומטי כשאנו מתקרבים או נמצאים במרחק מסוים ממנו.

קיימים דגמים למקלחת ביניהם תוכלו למצוא ברזים נסתרים. שימוש באינטרנט יקל עליכם את הבחירה מכוון שהוא ייתן לכם אפשרות לצפות בתמונות של הברזים ובמפרט הטכני שלהם. הברז אם כן כבר לא פונקציונאלי בלבד, עיצוב הברז הופך להיות יותר ויותר משמעותי בעיצוב הפנים. בין החידושים הבולטים תוכלו להיתקל שוב בברזים נפרדים למים קרים אשר חזרו לאופנה, אמנם בגרסה יותר מעודכנת המתאימה במיוחד לחדרי שירותים של אורחים, ברזים בעיצוב תעשייתי עבור מטבחים, ברזים בעלי ידיות X המצביעים על על מגמת “רטרו”, ברזים בעלי ידית ערבוב אחת בעיצוב עדין ומינימליסטי אשר מסייעת לשליטה על טמפרטורת המים ועל עוצמת הזרם, ברזים המותקנים באופן סמוי אל תוך הקיר או שתוך הכיור בגימורים מגוונים ועדכניים בגווני מאט, מבריק ונירוסטה, המשווים לברזים מראה אלגנטי ויוקרתי.

מחפשים מקצוען מיכל הדחה סמוי? ניאגרה סמויה? חייגו 03-6033769,נייד 050-6555003