מה זה ברז אינטרפוץ?

ברז אינטרפוץ-מה זה אינטרפוץ?

 
 

מנגנון הפעלה למים חמים או קרים.
מותקן בקיר וסופר כניסות ויציאות של מים. מכאן נובע אינטרפוץ 3 דרך (סה”כ 3 כניסות ויציאות של מים) לעומת אינטרפוץ 4 דרך (4 כניסות ויציאות של מים). קיימים מספר מצבים שאינטרפוץ משמש בהם כברז ערבול, בחדרי רחצה-הפעלה של ראש מקלחת, מזלף, ברז אינטרפוצי מהקיר, ברז אינטרפוץ לבידה, ברז שטיפת ידיים.
קיימים מספר סוגי אינטרפוצים: אינטרפוץ טרמוסטטי, שבו השליטה על טמפרטורת המים היא דרך האינטרפוץ בעצמו.
אינטרפוץ 3 דרך שבו יש הזנות מים חמים קרים ויציאה אחת בלבד של המים לכיוון אביזר הקצה (פייה,מזלף,ראש גשם)
אינטרפוץ 4 דרך שלו יש הזנות מים חמים קרים ושתי יציאות, אחת למזלף או מילוי אמבטיה והשנייה לראש דוש, מזלף או מילוי אמבטיה.
כעיקרון באינטרפוץ 4 דרך קיים גם דיוורטור, בורר מצבי זרימה שמחלק את המים לכיוון הנבחר ע”י לחיצה או משיכה של כפתור על האינטרפוץ, שימוש במספר אינטרפוצים בקו אופקי או אנכי יכולה גם לתרום לעיצוב חדר האמבט, ולכן יש לא מעט אדריכלים אשר בתכנון העבודה דורשים מספר אינטרפוצים להפעלת מערכות המים השונות.

 
 

חידוש אינטרפוץ, ציפוי אינטרפוץ, דורשים פירוק האינטרפוץ מהקיר, ביטול קו המים ל48-96 שעות, או עד מועד סיום העבודה על האינטרפוץ, תיקון אינטרפוץ הוא בדרך כלל מיידי ועורך כ 10 דקות בממוצע.
תכנון מוקדם לשימוש האינטרפוץ מועיל ואף כדאי, ועכשיו נעבור לנושא הבא: זרימת המים באינטרפוץ. כעיקרון בכניסת האינטרפוץ יש מידת צינור הזנה לחיבור תשתית המים לאינטרפוץ(צנרת) קיימים אינטרפוצים בעלי כניסה של 1/2 צול-הם האינטרפוצים האידאלים לזרימת מים בינונית ויתאימו בעיקר לשימוש הזנת מים למזלף, בידה, ברז כיור וכו, קיימים אינטרפוצים בעלי כניסת 3/4 צול, שבהם זרימת המים תהיה חזקה מהרגיל והם יתאימו בעיקר למילוי אמבטיה, ראש דוש תקרתי, ברז מפל,וכו.
תיקון אינטרפוץ, בדרך כלל אם יבוצע ע”י בעל מקצוע יהיה תיקון אינטרפוץ פשוט ומהיר, בדרך כלל מנגנון לאינטרפוץ נוזל,מטפטף.

 
 

אינטרפוץ, מבחינתנו בעלי המקצוע, המצאה גאונית, חכמה, ועכשיו יותר מתמיד גם מעוצבת ויפה,לא עוד גוש ברזל לא קשור במרכז האמבטיה.
אינטרפוץ מעוצב, במבחר דגמים ומידות הוא הטרנד העכשווי וכמובן הציפויים השונים לאינטרפוצים, אינטרפוץ כרום, אינטרפוץ ניקל, אינטרפוץ מוברש, אינטרפוץ נחושתי, אינטרפוץ ענתיק, אינטרפוץ אלומיניום, אינטרפוץ נחושת אדומה ואפילו אינטרפוץ זהב (כן גם אמיתי וגם ציפוי). עד כאן כמה מילים על אינטרפוץ וכן אם לא רשמתי עד לרגע הזה, אז אנחנו נותנים שירות לכל סוגי האינטרפוצים וגם מייצרים בעבודת יד אינטרפוצים לפי הזמנת לקוח.
שרות לברז, תיקון ברז, שירות לברזים, תיקון לברזים, שרות לבית, מחלקת שירות לתיקון ברזים שלנו וחלקי חילוף מקוריים היא חוד החנית לכל הלקוחות שברשותם מערכות מים מיוחדות וסטנדרטיות כאחד.
במידה והנכם מבקשים שרות תיקון אינטרפוץ, יותר מנשמח לעמוד לשרותכם בכל עת, תוך כדי הקפדה על שמירת סדר יומכם.
תיקון אינטרפוץ, אינטרפוץ, תיקון ברז אינטרפוץ, אינטרפוץ טרמוסטטי, אינטרפוץ מעוצב, אינטרפוץ 3 דרך, אינטרפוץ 4 דרך.

היחידים בשוק הישראלי שנותנים שנת אחריות לתיקון מיכל סמוי על ידנו, לפתיחת קריאת שירות לחצו כאן

לפתיחת קריאת שירות 24/7